O nas

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Wspólnymi siłami stworzyliśmy Poradnię Mag Diet tak, aby pomóc wszystkim naszym przyszłym pacjentom nauczyć się zdrowo odżywiać a tym samym zmienić ich dotychczasowy styl życia na lepszy

AGNIESZKA FASTYN

Jestem właścicielem poradni, magistrem dietetyki, absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku dietetyka. Swoją wiedzę poszerzałam na wielu konferencjach z zakresu dietetyki. Mam za sobą udział w licznych praktykach na oddziałach szpitalnych, w gabinetach dietetycznych, żłobkach czy domach opieki. Od ponad 3 lat pomaga osobom, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Specjalizuje się w indywidualnej edukacji żywieniowej, pomagam osobom pragnącym schudnąć, poprawić swój aktualny stan zdrowia oraz samopoczucie. Oprócz diet odchudzających zajmuje się również dietetycznym leczeniem chorób dietozależnych, takich jak: nadciśnienie, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, dna moczanowa, choroba refluksowa, wrzodowa, zaburzenia hormonalne oraz wiele innych. Pomagam również sportowcom, kobietom w ciąży czy całym rodzinom.

Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, w moich planach żywieniowych staram się zawrzeć sugestia i upodobania pacjentów, oczywiście w granicach rozsądku

Współpracuje z Kliniką Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej „Promedion” w Warszawie,  z ośrodkiem SPZOZ w Aleksandrowie Łódzkim oraz z cateringiem dietetycznym AfterFit w Łodzi.

kontakt:  601 287 854

POZNAJ NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nieustannie szkolimy się dla Was, aby jeszcze rzetelniej i skuteczniej móc Wam pomagać. Wychodzimy z założenia, że uczyć należy się przez całe życie, dlatego staramy się uczestniczyć w szkoleniach czy różnego rodzaju kursach, poszerzając tym samym zdobytą wcześniej wiedzę.